تبلیغات

لیونل مسی - زلاتان تصمیم نهایی خود را گرفت

زلاتان تصمیم نهایی خود را گرفت

شنبه 6 شهریور 1389 01:49 ب.ظ

نویسنده : A.Messi

میلان با بارسلونا بر سر انتقال زلاتان ایبراهیموویچ به توافق رسیده است.
ماجرای انتقال او دارد به پایان می رسد و مینو رایولا، مدیر برنامههایش گفته که انتقال او به میلان در آخرین مراحلش به سر می‌برد. غول‌های اسپانیایی با انتقال قرضی او به صورت یک‌ساله موافقت کرده‌اند و میلان امکان آن را خواهد داشت که پس از این سال، زلاتان را خریداری کند و مبلغ انتقال او را در قسط‌هایی چهارساله بپردازد. گفته می‌شد این اقساط سه‌ساله خواهد بود، اما بارسلونا حاضر شده آن را در چهار سال دریافت کند، چرا که هم دستمزد زلاتان بسیار بالاست و هم این که احتمال این می‌رود او از حضور در این باشگاه ناراضی باشد.
 مبلغ انتقال او حدود 40 میلیون یورو خواهد بود. او قراردادی چهارساله امضا خواهد کرد و دستمزدش در سن‌سیرو سالانه 8 تا 9 میلیون یورو خواهد بود. انتظار می‌رود زلاتان شنبه به میلان برود و تمام کارهای اداری لازم برای انتقال را انجام بدهد.

رونالدینیو : از آمدن زلاتان استقبال می كنم

رونالدینهو ستاره برزیلی میلان اعتقاد دارد با آمدن زلاتان بار دیگر روزهای اوج روسونری در سن سیرو تكرار می شود

رونالدینهو دیشب برای انجام بازی خوان گامپر همراه با میلان در مقابل تیم سابقش قرار گرفت. رونالدینهو در گفتگو با میلان چانل تمام حرفهای دلش را بیرون ریخت. گائوچو گفت : من دیشب دوباره به یاد روزهای قدیم خودم با بارسا افتاده بودم ، نیوكمپ هنوز همان حال و هوا را داشت. دوستان قدیمی من مانند، كارلس، ویكتور، ژاوی و آندرس به گرمی از من استقبال كردند گویی همان رونالدینهوی سالهای پیشین هستم واقعا لذت بردم.

او در مورد زلاتان گفت او می تواند به ما ملحق شود و به تمامی افتخارات با پیراهن روسونری برسد. من دیشب با او صحبت كردم و او علاقه اش را از میلان پنهان نكرد و گفت دوست دارد دوباره به سن سیرو بازگردد. امیدوارم هرچه زودتر این انتقال انجام شود.
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: شنبه 6 شهریور 1389 02:03 ب.ظPowered by WebGozar